Haljastuse projekteerimine

Siin kohtuvad omavahel arhitektuur ja maastik. Haljastusprojektiga lahendatakse hoonet ümbritsev roheline välisruum. Projekteeritakse kõrghaljastust ja istutusalasid, mis harmoniseeruks arhitektuuri ja olemasoleva keskkonnaga. Haljastusprojekti on läbimõeldud ja kasvukohatingimustele sobiliku taimkatte valik koos detailsete istutusalade lahendusega.

Pakume haljastuse projekteerimist, kus lähtume jätkusuutlikest lahendustest nagu vihmapeenrad, immutusalad jm ning visuaalselt vaatemängu pakkuvaid haljastuslahendusi erinevatel aastaaegadel.

Haljastuse projekteerimise teenust on õige aeg tellida, kui sa soovid olemasoleva hoone ümbrust rikastada uute istutusaladega või käsikäes hoone projekteerimisega.

Selleks, et enda hoone ümbrus haljastusega muuta põnevamaks, tuleb sul vaid esitada meile projektala geodeetiline alusplaan, mis ei ole vanem kui 1 aasta ning kirjutada meile oma imelistest ideedest.

Teeme koostööd

"*" indicates required fields

Lohista fail siia või
Lubatud failitüübid: pdf, doc, docx, png, jpg, xls, xlsx, maksimaalne faili suurus: 15 MB, maksimaalne lubatud failide arv: 5.
    Soovin päringuvormi koopiat e-kirjana
    Haraline aster

    Haraline aster

    Lumimari

    Lumimari