Meist

Oleme pühendunud välisruumi loomisele, mis arvestaks erinevate kasutajarühmade vajadustega (lähtuvalt vanusest ja võimekusest), oleks ligipääsetav, võimaldav ja loogiline ning toetaks oma funktsionaalsusega inimese vaimset tervist leevendades väsimust ja stressi, suurendaks füüsilist aktiivsust ja pakuks sotsialiseerumiseks kohtumispaika.

Välisruumi projekteerimisel pakume lahendusi, mille kaudu saame anda oma panuse kliimamuutustega kohanemisesse, arvestame veeringe toimimisega ja vähendame kuumasaare efekti.

Meie pakkumine sulle

  • Vähendame projekteerimise projektijuhi ülekoormust. Meie lähenemine maastiku projekteerimisel põhineb koostööl, nutikusel ja julgel pealehakkamisel ning on alati suunatud parima lahenduse leidmisele. Peame kinni kokkulepetest ja tähtaegadest ning kanname hoolt meie valdkonda puudutavate ametkondadega suhtlemise ning asjaajamise eest.
  • Lühendame projekteerimise ajakulu. Tuginedes oma kogemusele ja oskusele analüüsida välisruumi lahendusi tervikuna, hoiame ehitusloa taotlusprotsessis aega kokku vähendades üldist projekti kooskõlastusringide arvu.
  • Pakume stressivaba koostöökogemust. Oleme sulle ideaalseks koostööpartneriks, sest oma kogemuste ja oskustega tagame sujuva koostöö ning me naudime seda mida loome.
  • Projekteerime tunnetuslikult meeldivat välisruumi. Muudame eluaseme arenduse isikupärasteks kodudeks. Ilmestame äriarenduse välisruumi atraktiivseks nii külastavale kliendile kui ka töötajale. Loome avalikud ruumid keskkondadeks, mis toetavad kasutajate füüsilist, sotsiaalset ja vaimset heaolu ning kus kõik sobitub omale kohale.

“Ilma suurepäraste inimesteta on isegi geniaalsed ideed kasutud”

– Simon Sinek, visionäär

Pihamaa inimesed

“Ilma suurepäraste inimesteta on isegi geniaalsed ideed kasutud”

– Simon Sinek, visionäär

Pihamaa inimesed

Kaja Sepper

Maastikuarhitekt
E-post kaja@pihamaa.ee
Telefon +372 5552 5075

Lisaks maastikuarhitektuurile ja puittaimede hindamisele on mul ka loodus- ja keskkonnateaduste taust. Õppisin nii Tallinna Ülikoolis, Tallinna Tehnikaülikoolis kui ka Eesti Maaülikoolis.

Olen Pihamaa Stuudio asutaja, maastikuarhitekt ja puittaimede inventeerija. Minu jaoks on põnevaimad välisruumilised väljekutsed seotud kaasatuse, võimaldavusega ja jätkusuutlikkusega kliimamuutuste taustal.

Mind iseloomustab uudishimu, mistõttu küsimused ei lõppe mul iial otsa, kui mind miski huvitab. Armastan loovat kokkamist ja matkamist.

Kaisa Kuusik

Maastikuarhitekt
E-post kaisa@pihamaa.ee
Telefon +372 5664 3527

Õppisin maastikuarhitektiks Eesti Maaülikoolis.

Pihamaa Stuudios olen partner, maastikuarhitekt ja visualiseerija. Mind paelub keeruliste 3D mudelite loomine maastikuarhitektuurilisetest lahendustest, mille käigus tunnetan lahenduse toimimist ja võimaldan näha projekteeritud tulevikku.

Täpsust ja punktuaalsust käin harjutamas lasketiirus, kus tegelen sportlaskmisega. Kui teravatest elamustest küllalt saab, võtan kätte pintslid ning lasen loovusel lennata maalides.

Kaie Eha

Botaanik
E-post kaie@pihamaa.ee

Minu kõrghariduslik tee algas Tallinna Ülikoolis bioloogia õppes ning jätkus keskkonnaspetsialisti erialal, kuhu lisandus botaanika ja ökoloogia õppeaineid Tartu Ülikoolist.

Pihamaas uurin neid rohelisi liblesid, mis teistel märkamata jäävad, leides kaitsealuseid liike ka kõige ootamatumatest ja veidramatest kohtadest.

Minu kabinetti astudes ei teki kahtlust, milline on minu laud, eeldusel, et selle taimede vahelt üldse üles leiad.

Anu-Kristin Tara

Aednik ja arborist
E-post anu@pihamaa.ee

Olen lõpetanud Luua metsanduskooli arboristi erialal ning puude majandamise kogemust on kogunenud 12 aastat. Selle aja jooksul olen hooldanud, raiunud ja istutanud sadu puid ja põõsaid. Olen üks väheseid arboriste Eestis, kellel on edukas suurte täiskasvanud puude ümberistutamise kogemus.

Pihamaas tegelen eelkõige projekteerimise konsulteerimisega, näiteks aitan haljastuse liigilist koosseisu valida ning projekteeritule optimaalseima hoolduse ja majandamise määrata.

Mulle meeldivad õrnad ja õhulised taimed, mistõttu on minu suurim kirg kõrreliste ja laukude kasvatamine. Armastan kvaliteetset musta teed ja jumaldan head huumorit.

Manfred

Assistent

Mina olen Manfred aga sõbrad kutsuvad mind lihtsalt Männiks.

Pihamaas tegelen peamiselt assisteerimisega ning käin kaasas välitöödel. Kohakülastustel on minu peamisteks ülesanneteks kliendiga suhtlemine ja mängimine ning mulle meeldib väga, kui mind patsutatakse. Koosolekutel osalemine on tore, sest siis saan pigem puhata ja norskan tagataustal.

Olen fanaatiline pallikollektsionäär ning tunnen huvi kõikide esemete vastu, mis meenutavad palli.

Manfred
Mystery man

Mystery Man

Olen lõpetanud kõrgkooli ja tunnen huvi ruumiloome vastu. Pihamaas olen säravsilmne tegutseja, kes on avatud uutele väljakutsetele, mida elul pakkuda on. Olen pühendunud meeskonnamängija ning tunnen rõõmu sellest, kui saan anda oma panuse välisruumi arengusse. Iseloomult olen rõõmsameelne, armastan head huumorit ja suhtlemist.

Tundsid ennast selles kirjelduses ära? Kirjuta meile ning kinnita oma turvavöö, sest siit võib alata sinu elu suurim seiklus!