Maastiku projekteerimine

Mis imevigur see maastikuprojekt küll olla võib? Maastiku projekteerimine tähendab maa-ala läbimõeldud ja funktsionaalset lahendamist. Projektis keskendutakse ligipääsudele, sõidu- ja jalgteede, olemasoleva ja projekteeritava haljastuse, sademevee lahenduste, inventari ja väikevormide projekteerimisele ja väljatöötamisele. Pakume maastikuarhitektuurset projekteerimist, mis vastab standarditele, nõuetele ja püstitatud lähteülesandele. Koostame maastikuarhitektuuri projekte eskiisist kuni tööprojektini.

Unistad lahendusest, mis oleks unikaalne, kasutajasõbralik ja loodussäästik ning mis läbib kooskõlastuse kerge vaevaga.

Meie koostatud maastikuprojektid põhinevad sinu unistustel, olemasoleval maastiku koha vaimul ning looduslikel ja keskkonnasäästlikel lahendustel.

Õige aeg on maastikuprojekt tellida siis kui tunned, et tahaks oma hoovi tuua juurde särtsu haljastusega, leida lastele tegevusi, et nende õues oleku aega pikendada või luua endale hoopis kodukontor roheluses aga ei tea, kuidas seda täpselt teha. Pane kõik oma imelised mõtted meile teele ning teeme koos sinu unistused teoks!

Maastiku projekteerimine tähendab maa-ala funktsionaalset ja läbimõeldud kujundamist, keskendudes erinevatele aspektidele alates liikumisteedest kuni haljastuseni. Aitame eluasemest luua kodu, koondades kokku üheks terviklahenduseks sinu esteetika eelistused, ruumi nutika kasutuse ja lõõgastusvõimalused.

Teeme koostööd

"*" indicates required fields

Lohista fail siia või
Lubatud failitüübid: pdf, doc, docx, png, jpg, xls, xlsx, maksimaalne faili suurus: 15 MB, maksimaalne lubatud failide arv: 5.
    Soovin päringuvormi koopiat e-kirjana
    era-maastikuprojekt
    eraklient-maastikuprojekt