Konsulteerimine

Sul on olemas juba idee, kuidas oma unistuste aed või peenar rajada, kuid pole päris kindel, kuidas lahendus töötaks või tekkinud on hulk küsimusi, mis võivad mõjutada lõpliku lahendust. Siinkohal saame sind aidata ning pakume maastikuarhitektuuri konsultatsiooni ja leiame üheskoos sobiva lahenduse.

Konsultatsiooni viime läbi sinule sobival viisil nagu näiteks objektil kohtudes, veebikeskkonnas, telefonis või kirjalikult e-maili teel.

Konsultatsioon on personaalne ning lõplik tulem võib olla erinev. Vahel piisab vaid probleemi püstitamisest ja videokõnest koos ekraani jagamisega, et koos joonised üle vaadata ja erinevate võimalike lahenduste üle arutada. Vahel võib tarvis minna pikemat protokolli konsultatsioonist, et lahendusettepanekuid esitleda mõnele teisele osapoolele, siis osutub kirjalik dokument hädavajalikuks. Võib ka selguda, et saame abiks olla hoopiski mõne teenuse pakkumisega – nt puittaimede inventeerimisega või lõigete joonistamisega, mis puudutab katendite tehnilise lahenduse ja puude juurestiku kaitseala võimalikku omavahelist konflikti.

Konsultatsiooni hind kujuneb tunnitasu alusel. Tasu hulka arvestatakse materjalidega tutvumisele kuluv aeg, objekti külastuse sõiduks kuluv aeg, konsulteerimise aeg objektil kohapeal, hilisem lisamaterjalide kokkupanemise aeg ja konsultatsiooni kirjalikuks vormistamiseks kuluv aeg. Alati ei pruugi olla vajalik objektil kohtumine või lisamaterjalide otsimine või konsultatsiooni kirjalik fikseerimine (nn protokollimine) ning kui mõni komponent ei osutu vajalikuks, siis seda ei tehta. Selle, kuidas abiks saame olla, saame kokku leppida. Konsultatsiooni tulemusena ei valmi istutusalade jooniseid koos täpse taimevaliku ja vajalike mahtudega. Kui soovid saada detailset istutusplaani, siis loe lähemalt meie teenuse kohta Haljastuse projekteerimine.

Teeme koostööd

"*" indicates required fields

Lohista fail siia või
Lubatud failitüübid: pdf, doc, docx, png, jpg, xls, xlsx, maksimaalne faili suurus: 15 MB, maksimaalne lubatud failide arv: 5.
    Soovin päringuvormi koopiat e-kirjana
    Konsulteerimine-ariklient